Збірна України U-19 програла Англії U-18 у матчі за третє місце товариського турніру у Марбельї

Дмитрий Михайленко, фото — uaf.ua

Відбувся матч за третє місце товариського турніру в іспанській Марбельї – збірна України U-19 програла Англії U-18 з рахунком 1:3.

На 31-й хвилині команда Дмитра Михайленка програвала 0:2 – дублем у складі англійців відзначився 17-річний хавбек Тоттенгема Каллам Олусесі. Україні вдалося до перерви відіграти один гол завдяки влучному удару Геннадія Синчука.

Усі спроби відігратися синьо-жовтих у другому таймі не мали успіху, тоді як Англія U-18 під завісу зустрічі поставила жирну крапку після голу Аірідаса Голамбекіса.

Нагадаємо, що турнір у Марбельї проходив за олімпійською системою, участь взяли чотири команди – крім України U-19 та Англії U-18, це Швеція U-18 та Нідерланди U-18 (яким підопічні Михайленка програли у півфіналі).

Україна у рамках цього турніру провела підготовку до відбору на Євро-2025, який відбудеться у листопаді. Суперниками команди Дмитра Михайленка будуть однолітки з Казахстану, Словенії та Нідерландів.