Коламбус Крю з Чеберком по пенальті обіграв Нью-Йорк Сіті та пробився до півфіналу Кубка Ліг МЛС

Евгений Чеберко. Фото — Getty Images

Відбувся чвертьфінальний матч Кубка Ліг МЛС, у якому Коламбус Крю українського захисника Євгена Чеберка у серії пенальті пройшов Нью-Йорк Сіті (1:1, 4:3 пен.)

Нью-Йорк Сіті відкрив рахунок уже на 1-й хвилині гри завдяки голу костариканця Алонсо Мартінеса. Господарі відновили статус-кво незадовго до перерви – відзначився колумбієць Кучо, відомий за виступами в Європі за Вотфорд, Гетафе та Мальорку.

Українець Євген Чеберко звично вийшов в основі Коламбус Крю, але його замінили на 69-й хвилині зустрічі.

90 хвилин матчу не виявили найсильнішого та команди перейшли до серії пенальті. У складі Нью-Йорк Сіті своїх ударів не реалізували Максимілліано Моралес і Сантьяго Родрігес, у той час як у Коламбус Крю неточною виявилася лише спроба Дієго Россі.

Як підсумок, Коламбус Крю пробився до півфіналу Кубка Ліг МЛС, де 22 серпня на нього чекає гостьова гра проти Філадельфії Юніон.