Інтер Маямі з Кривцовим розписав результативну нічию на виїзді проти Атланти

Сергей Кривцов (справа), Getty Images

Інтер Маямі в рамках чергового туру ліги МЛС вирушив у гості до Атланти – команди розписали результативну нічию з рахунком 2:2.

Стартовий склад команди Херардо Мартіно видався дуже експериментальним. На лаві запасних залишилися лідери клубу – Мессі, Суарес, Альба, всі вони вийшли на заміну у другому таймі.

Місце у старті знайшлося і Сергію Кривцову – українець вийшов в основі вперше з 18 липня. Рахунок було відкрито на 29-й хвилині – забив хавбек Інтера Маямі Давід Руїс. Атланта зрівняла рахунок після перерви зусиллями Саби Лобжанідзе, але через три хвилини гості знову вийшли вперед – еквадорець Леонардо Кампана скористався своїм шансом вийти у старті замість Луїса Суареса та вивів гостей уперед.

Атланта зрівняла рахунок на 84-й хвилині зустрічі і тим самим перервала п’ятиматчеву переможну серію Інтера Маямі в МЛС.

Свій наступний поєдинок клуб Сергія Кривцова проведе на виїзді проти Нью-Йорк Сіті 21 вересня. У турнірній таблиці Східної Конференції МЛС Інтер Маямі, як і раніше, лідирує, маючи відрив у 8 очок від Цинциннаті.