Інтер Маямі з голом Кривцова розгромно програв Цинциннаті

Сергей Кривцов, фото — Getty Images

Інтер Маямі на виїзді розгромно програв Цинциннаті у матчі лідерів Східної конференції регулярного чемпіонату МЛС – 1:6.

Господарі відкрили рахунок уже на 10 хвилині. Інтер відігрався за 11 хвилин. Після подачі із кутового гол забив український захисник Сергій Кривцов.

Далі Цинциннаті домінував на полі. Наступні три м’ячі господарі забили у першому таймі. Ще двічі влучили у ворота після перерви.

Зазначимо, що Кривцов у другому таймі отримав жовту картку. Інтер догравав матч удесятьох – за розмови з арбітром заробив два попередження (і червону картку) протягом одного ігрового епізоду Серхіо Бускетс.

Інтер Маямі посідає друге місце у Східній конференції МЛС, набравши 47 очок. Команду Кривцова на одне очко обійшов Цинциннаті, маючи також матч у запасі. У наступному поєдинку Інтер Маямі прийме Торонто 18 липня.